KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144447

nr 1214 4447

Oljemålning, Jürgen von Konow (1915-1959), Sverige. "Sommarmorgon", Signerad. Olja på pannå, 32x40

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 21:04:47